Wczasy w Darłówku

Darłówko – nadmorska dzielnica Darłowa licząca 16 tys. mieszkańców położona na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, w dolinie rzeki Wieprzy i Grabowej ( skraj Pobrzeża Słowińskiego). W północnej części występuje 5 kilometrowy pas brzegu morskiego, charakteryzujący się wspaniałą piaszczystą plażą, pasmem porośniętych wydm (obszar chronionego krajobrazu) oraz stromymi stokami morenowymi rozciągającymi się na wschód od miejscowości. Występują tutaj wspaniałe warunki klimatyczne: spora wilgotność powietrza, duże nasłonecznienie. W okolicy rozciągają się spore obszary leśne, a w powietrzu czuć lecznicze działanie cząsteczek jodu. Miejscowość posiada dogodne połączenie z Koszalinem, Sławnem i Słupskiem. Znajduje się tutaj port rybacki i handlowy który dostępny jest także dla łodzi motorowych i jachtów.

Darłówko noclegi przygotowały dla Państwa przytulne pokoje  o podwyższonym standardzie:
  • pokój trzyosobowy z łazienką,
  • pokój typu studio (dwie sypialnie, łazienka) przeznaczony dla 4 osób (idealny dla rodziny 2+2),
  • apartament (trzy sypialnie, salon z kominkiem, łazienka, w pełni wyposażona kuchnia) przeznaczony dla 4-8 osób – apartament posiada taras z widokiem na skrawek morza),
  • mieszkanie 2 pokojowe (dwa pokoje – duży i mały, w pelni wyposażona kuchnia, łazienka, przedpokój); na wyłącznośc dwa miejsca parkingowe, altana na grilla; z mniejszego pokoju widok na morze!
  • domek letniskowy drewniany (dwie sypialnie salon z kuchnią i łazienka, ogrodzony teren do wyłącznego użytku – czynny od maja do września).

Możliwość komentowania jest wyłączona.