Szałas Nad Potokiem – Witów

Jeśli szukasz noclegu dla siebie i swoich bliskich to świetnie trafiłeś! Szałas nad Potokiem jest miejscem, które pozwoli odpocząć od codzienności w komfortowych warunkach i góralskim stylu! Obiekt położony jest w miejscowości Witów, który jest idealnym miejscem na letnie wyprawy w góry czy zimowe wypady na narty.

Szałas Nad Potokiem oferuje góralski 2 poziomowy drewniany domek z balkonem. Dzięki wygodnym wnętrzom i regionalnej stylistyce Szałas z pewnością pomieści 6 osób (max. 8)

Na parterze znajduje się salon z wygodną rozkładaną kanapą, tv, komodą, stołem, krzesłami, połączony z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym do przyrządzania posiłków) jadalnią i łazienka (umywalka, kabina prysznicowa, wc).

Piętro obejmuje 2 sypialnie: pierwsza wyposażona jest w 2 osobowe łóżko, rozkładaną sofę, komodę oraz stolik nocny z lampką; w drugiej również 2 osobowe łóżko, komoda, stolik nocny z lampką a także bezpośrednie wyjście na balkon. To świetne miejsce do wypoczynku, gdyż widoki jakie mogą Państwo podziwiać są na prawdę piękne.

Na posesji znajduje się duży ogród, w którym można zasiąść i odpocząć po aktywnie spędzonym dniu, napalić grilla czy ognisko.

W odległości 400 m od obiektu znajduje się restauracja i stacja narciarska WITÓW-SKI, 300 m dalej wyciąg orczykowy UBOC. Termy Chochołowskie – 4km czy Baseny Termalne na Słowacji -15 km.

Witów jest też świetną bazą wypadową na górskie szlaki. Doskonała lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do takich miejsc jak: Dolina Chochołowska – 4 km, Dolina Lejowa – 5 km, Dolina Kościeliska – 6 km, Zakopane – 12 km, Słowacja – 7 km. W podhalańskiej części Witowa najwyżej wznosi się Magura Witowska (1231 m), która jest jednocześnie najwyższym szczytem polskiego Podtatrza. W ramach „Tatrzańskich Wici”, czyli cyklu imprez kulturalnych organizowanych na terenie powiatu tatrzańskiego w sezonie wakacyjnym w Witowie odbywają się: „Witowiańsko Watra „ cykliczna impreza kulturalna mająca na celu propagowanie folkloru.

W okolicach Witowa :

– szlaki turystyczne,
– wypożyczalnie rowerów i nart,
– przejazdy bryczką,
– baseny termalne w Chochołowie i w Orawicach
– Dolina Chochołowska, Kościeliska
– wyciągi orczykowe.
– „Witów -Ski”
– rzeka Czarny Dunajec;
– przejście graniczne na Słowację;
– lasy obfitujące w grzyby i jagody;
– baseny termalne;


Możliwość komentowania jest wyłączona.