Sądeczanie zjadą pod Ołtarz Papieski!

Już drugi raz do Starego Sącza – pod Ołtarz Papieski zjadą rodowici mieszkańcy Sądecczyzny oraz miłośnicy tego regionu, którzy czują potrzebę kultywowania lokalnej tożsamości oraz troskę o społeczny i kulturowy rozwój Ziemi Sadeckiej. W jednym miejscu zgromadzą się samorządowcy, przedstawiciele świata nauki i kultury. II Zjazd Sądeczan już 10 sierpnia. Tylicz noclegi zaprasza.
Poznaj zwycięzców Plebiscytu o „Nagrodę Społeczno Kulturalnego Towarzystwa Sądeczanin”
To jedyny plebiscyt na Sądecczyźnie, w którym nagradzani są twórcy ludowi oraz zespoły i instytucje dbające o kultywowanie tradycji naszego regionu. Kto otrzyma 10 000 i 20 000 zł przekonamy się 10 sierpnia przy Ołtarzu Papieskim w Starym Sączu.
Najlepsi strażacy z Sądecczyzny.
Rywalizacja w Starym Sączu! Którzy druhowie z Sądecczyzny najlepiej poradzą sobie z zadaniami takimi jak cięcie pnia drzewa, czy lanie wody do urządzenia? Przekonaj się sam i przyjdź 10 sierpnia pod Ołtarz Papieski w Starym Sączu na zawody dla Ochotniczych Straży Pożarnych.
Tak smakuje Sądecczyzna!
Kołacze, cebulaki, bigos, chleb wiejski ze smalcem i mnóstwo słodkości przygotowały panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Przyjdź, spróbuj i sam oceń, które smakują najlepiej. 10 sierpnia zapraszamy pod Ołtarz Papieski w Starym Sączu na kulinarną podróż z sadeckimi KGW.

Możliwość komentowania jest wyłączona.