Ośrodek Wypoczynkowy Karpacz

Karpacz noclegi

Karpacz to dolnośląski kurort u podnóża Karkonoszy. Śnieżka najbardziej przyciągającym miejscem urlopowiczów do Karpacza. Noclegi Karpacz to urokliwy zakątek dolnego śląska. Czeka tu sporo atrakcji na turystów jak jazda na nartach, snowboardzie  skoki na bungee, szlaki turystyczne na punkt widokowy Śnieżka, letni tor saneczkowy. W Karpaczu warto zacząć słynny tu, drewniany Kościółek Wang, warto zobaczyć muzeum zabawek, Park wodny Tropikana w Hotelu Gołębiewskim.  W Ścięgnach leży miasto kowbojów, Western City. Karpacz tanie noclegi to świetny pomysł na spędzenie wczasów.  W gorące letnie dni ochłodę zapewni Ci, położony obok dolnej stacji wyciągu na Kopę, Dziki Wodospad. Bardzo dobrym miejscem  może być również niewielki zbiornik wodny Zapora na rzece Łomnicy. Karpacz noclegi tanio którzy szukają naprawdę fajnych noclegów. Jeśli poszukujesz wrażeń, warto wybrac się na  letni tor saneczkowy lub alpejskim torem bobslejowym „Alpine – Coaster”. Sympatycznie możesz spędzić czas w Miasteczku „Pod Kozią Skałą” Mierząc się z 25 m ścianami Kruczych Skał, poznasz uroki wspinaczki skałkowej. Rower bez problemu możesz wynająć, a zróżnicowane i atrakcyjne szlaki j.

Karpacz noclegi centrum Oferuje kwatery 2, 3, 4 osobowe z łazienkami i TV + studia z łazienkami i TV-SAT. Na miejscu noclegi z wyżywieniem – 2 posiłki dziennie, kawiarnia-świetlica.

Ośrodek Agawa zlokalizowany jest przy stoku Kolorowa oraz przy łagodnym stoku dla dzieci Bambino, w zasięgu ręki stok Kolorowa, blisko  od centrum Karpacza, Muzeum Sportu i Turystyki , z ładnym widokiem na Kotlinę Jeleniogórską. Do dyspozycji gości ogród idealny do wypoczynku i możliwość korzystania z grilla. Zapraszamy osoby indywidualne, rodziny, grupy zorganizowane.

 


Możliwość komentowania jest wyłączona.