Kościelisko

Kościelisko miejscowość turystyczna  położona w Rowie Kościeliskim i na północnych stokach Pogórza Gubałowskiego. potoczna nazwa miejscowości: Polany, często nazywana „Sercem Podhala”.
Kościelisko noclegi położony jest w pięknym widokowym miejscu, z którego można podziwiać całe pasmo Tatr z Giewontem. Okolica bardzo cicha i spokojna
Kościelisko pokoje gościnne oferuje  pokoje z łazienkami,telewizją,radiem,internetem i czajnikiem. Wokół rozciąga się duży teren zielony do zabaw dla dzieci, leżakowania palenia ogniska. Jest plac zabaw dla dzieci z huśtawką, piaskownicą, zjeżdżalnią. W pobliżu Kościelisko pensjonaty  znajdują się trasy rowerowe jak i szlaki turystyczne na GUBAŁÓWKĘ,DOLNY KOŚCIELISKIEJ,DOLINY CHOCHOŁOWSKIEJ. Są również zimowe trasy biegowe. Miłośników narciarstwa zapraszają  stoki narciarskie;BIAŁY POTOK,WITÓW-SKI,POLANA SZYMOSZKOWA.Organizujemy ogniska i kuligi z muzyką góralską.

Niedaleko Kościelisko :
– od Krupówek,
– sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach,
– do Doliny Małej Łąki,
–  do Doliny Kościeliskiej,
– do szczytu Giewontu,

trasy narciarskie:
– Szymaszkowa
– Witów
– Nosal
Noclegi Kościelisko położone na południowym zboczu Gubałówki blisko szczytu, w sąsiedztwie stoku narciarskiego i wyciągu Polana Szymaszkowa. Piękny widok na całą panoramę Tatr. Wokół jest świerkowy las i absolutna cisza,nie zakłócana przez ruch samochodowy i pieszy. Szczytem Gubałówki, kolej linowo-terenowa Gubałówka, którą można zjechać do centrum Zakopanego
Kościelisko tanie noclegi to noclegi za niewielką kwotę w centrum Kościeliska  przejazd dorożkami, kuligi, spływ dunajcem oraz wycieczki z przewodnikiem. Usytuowanie pozwala na realizacje wycieczek do:
– Doliny Chochołowskiej
– Doliny Lejowej
– Doliny Kościeliskiej
– Doliny Małej Łąki
– Miętusiego Przysłopu
– Drogi pod Reglami

Kościelisko noclegi z wyżywieniem, Kościelisko pensjonaty, Kościelisko pokoje, Kościelisko apartamenty

Możliwość komentowania jest wyłączona.