GOŚCINIEC LILA, Mikołajki

Mikołajki noclegi
11-730 Mikołajki

Mikołajki leżą w Województwie warmińsko-mazurskim w północno-wschodniej części Polski. Miejscowość z uwagi na swoje walory przyrodnicze uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów Polski.

Mazury region nazywany krainą tysiąca jezior. Największe jeziora to Śniardwy i Mamry. Najgłębsze to Wukśniki Część tych jezior, spięta kanałami i rzekami, tworzy wielokilometrowe szlaki wodne.

Latem jeziora oblegane są przez miłośników żeglarstwa zwłaszcza Mikołajki , zwane także letnią stolicą Polski.

Najbardziej znany to Kanał Elbląski został zbudowany w połowie XIX wieku i połączył Jezioro Drwęckie z Jeziorem Druzno  System pochylni umożliwiał statkom pokonanie niemal stumetrowej różnicy poziomów wód.

Mikołajki noclegi graniczą z terenami Mazurskiego Parku Krajobrazowego. . Powierzchnia Parku a jego strefy ochronnej. Z tego lasy zajmują ponad 29.000 ha,

 

Noclegi w Mikołajkach Powstały z myślą o osobach ceniących komfort, wypoczynek. Noclegi Mikołajki to wypoczynek w przestronnych, przytulnych i wygodnych wnętrzach wykonanych w stylu retro, z dużą ilością drewna.

Mikołajki tanie noclegi, domki, pokoje, kwatery, pensjonaty stwarza doskonałe warunki do wypoczynku, a jednocześnie w doskonałym komunikacyjnie punkcie: – odległość od centrum miasta, bliska  odległość od plaży miejskiej oraz od najbliższej restauracji, sklepu
Do dyspozycji gości : Pokoje dwu – i trzy – osobowe z łazienkami, Tv, część pokoi z balkonami
W pełni wyposażony aneks kuchenny wraz z jadalnią
W cenie pokoju przestronny i bezpieczny parking przed budynkiem, – miejsce na grilla, – mini plac zabaw.
Mikołajki pensjonaty, Mikołajki noclegi, Mikołajki domki letniskowe

Możliwość komentowania jest wyłączona.