Bliżej natury – Solina

Solina domki zlokalizowana jest w południowo-wschodniej części województwa podkarpackiego. Niewątpliwie największym walorem przyrodniczym, który wyróżnia i stanowi zaletę tego miasta, jest górskie pasmo Bieszczady. Tak usytuowana Solina stwarza turyście naprawdę wiele możliwości.

Spędzany tutaj urlop to niesamowity kontakt z naturą, które wraz z innymi elementami stanowią naprawdę malownicze krajobrazy. Solina to także dwa wspaniałe jeziora: Myczkowickie oraz jezioro Solińskie. Te dwa zbiorniki wodne sprawiają, że te okolice są jeszcze bardziej urokliwe. Woda nie kończy się jednak w Solinie na jeziorach. To także całe mnóstwo mniejszych i większych rzek, strumyków i górskich potoków, które stwarzają wiele nowych alternatyw spędzenia wolnego czasu i wypoczynku.

Tereny Solina pokoje gościnne cechują się sporym zalesieniem, a jego bogactwo gatunków zarówno flory, jak i fauny potrafi zaskoczyć. Ze względu na swoje ukształtowanie terenu, Solina stwarza bardzo dobre warunku dla wszystkich miłośników pieszych wycieczek.


Możliwość komentowania jest wyłączona.