Aktywny wypoczynek w Karpaczu

Karpacz to jedno z najpiękniejszych karkonoskich miast. Cenione jest przede wszystkim ze względu na malownicze położenie u stóp Karkonoszy i ich najwyższego szczytu – Śnieżki.

Karpacz noclegi oferuje turystom wiele możliwości spędzenia wolnego czasu – kilkadziesiąt kilometrów szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych dla turystyki pieszej, znakomite warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego, tory saneczkowe zimowe i całoroczne, wspinaczka, quady i sporty ekstremalne.

Karpacz noclegi tanio

Udostępnione zimą szlaki Karkonoskiego Parku Narodowego to również idealne miejsce do spędzania wolnego czasu podczas wędrówek na coraz popularniejszych nartach tourowych czy rakietach śnieżnych.

Karpacz pensjonaty

Karpacz jest jednym z najlepszych miejsc do uprawiania narciarstwa skiturowego, wypożyczalnię specjalistycznego sprzętu i fachowe doradztwo dostępne jest w Schronisku „Samotnia”.

Karpacz pokoje

A jeśli biegacie już na poziomie zaawansowanym, polecamy Wam trasę na Równi pod Śnieżką, przez czeską Lucni Boudę, po szczyt Małego Szyszaka. Trening na wysokości 1.400 m n.p.m. z widokiem na Kotlinę Jeleniogórską to niesamowite wrażenia i czysta przyjemność.Fanów „biegówek” zapraszamy do Karpacza Górnego, gdzie wyznaczono szlak do uprawiania tego sportu. Przy dobrych warunkach śniegowych istnieje tu również możliwość nauki podstaw narciarstwa biegowego z instruktorem i wypożyczenia dobrej jakości sprzętu. Do czego bardzo zachęcamy.

Karpacz tanie noclegi w centrum przez cały rok, także zimą mamy w Karpaczu duży wybór atrakcji dla najmłodszych. Dzieci mogą wyszaleć się na specjalnie wyznaczonych i przygotowanych górkach saneczkowych znajdujących się w centrum miasta i w dzielnicy Płóczki, torach do snowtubingu czy całorocznym torze saneczkowym.


Możliwość komentowania jest wyłączona.